Skip links

Ваша кімната готова

У нас є різні категорії кімнат: зовсім маленькі, на одну людину, і просторі люкси, де можна розміститися сім'єю. Кімнати поміж собою не схожі, але для всіх гостей ми сервіруємо однаково смачний сніданок, усіх чекаємо біля басейну.

Ми не проти, якщо ви приїдете з невеликою собакою, але було б добре, якщо попередите про це дзвінком. 
На Дачі є парковка та станція зарядки для електромобілів, по всій території швидкий wi-fi – щоб вам було зручно і відпочивати, і працювати.

Комфорт

На Дачі 11 таких кімнат, у кожній з них велике двоспальне ліжко, яке легко перетворюється на два односпальні. У деяких кімнатах свій балкон – щоб ви милувалися краєвидом на озеро чи ліс. Тут зручно розміститися вдвох, але досить просторо, щоб поставити додаткове спальне місце для дитини.

обрати кімнату

Комфорт покращенний

У нас є всього дві кімнати цієї категорії – на першому і другому поверхах. Так само, як і в кімнатах “стандарт”, в них здвоєне ліжко king-size, яке перетворюється на окремі спальні місця. У чому ж різниця? У кімнаті на першому поверсі є патіо з критою терасою і невеликим садом, де можна ходити по траві босоніж і ласувати ягодами. А в другій кімнаті – величезна тераса з плетеними меблями. Цілком можливо, що вам захочеться провести тут усі вихідні.

обрати кімнату

Двокімнатний люкс

Найбільша кімната Дачі – і одна з найкрасивіших, з панорамними вікнами і терасою з видом на озеро. Власне, це цілих дві кімнати: спальня з великим ліжком і вітальня, в якій є диван-трансформер. Якщо ж ви хочете поселитися усією родиною і потрібне додаткове спальне місце, ми його доставимо. Щоб вам було комфортно, тут два санвузли. Найбільше у вітальні ми любимо камін – лишень уявіть, як затишно буде зібратися біля нього восени або взимку, дивитися, як танцює вогонь і читати улюблену книгу.

обрати кімнату

Делюкс

Ця кімната на третьому поверсі особлива – з шиком і, не боїмося цих слів, богемною естетикою. Все завдяки білосніжній ванні, що встановлена прямо посеред кімнати, навпроти панорамних вікон. Можна лежати, дивлячись на озеро, слухати, як потріскують дрова в каміні, якщо на вулиці холодно, і нікуди не поспішати. В кімнаті є велике двоспальне ліжко і достатньо місця, щоб поставити ще одне менше. Втім, нам здається, що вам захочеться поселитися тут максимум удвох.

обрати кімнату

Одномісна

Іноді дуже хочеться побути наодинці зі своїми думками – або ж попрацювати, щоб ніхто не турбував. Для таких випадків у нас є дві невеликі кімнати “на одного”. Та, що на третьому поверсі, з односпальним ліжком і просторою терасою. Кімната на четвертому поверсі дворівнева: на верхньому є ліжко, а на нижньому організоване робоче місце й крісло, яке розкладається, якщо ви в останній момент передумаєте і вирішите приїхати не самі. Ідеально, щоб залягти на дно в Бобриці.

обрати кімнату