Skip links

Правила проживання з домашніми тваринами

1. Домашніми тваринами в Готелі визнаються тільки собаки декоративних і дрібних порід до 12 кг і зростом близько 15-30 см у холці. Готель залишає за собою право визначати, чи можливо проживання тварини в кімнаті. Забороняється перебування в готелі з собаками бійцівських порід.

2. У Готелі дозволено проживання людей разом із домашньою тваринами, які допомагають обслуговувати їх потреби (собаки-поводирі або інші тварини).

3. При заселенні в Готель з домашніми тваринами, гість зобов’язаний ознайомитися з «Правилами проживання гостей з тваринами» і поставити підпис, що підтверджує згоду з даними правилами.

4. Розміщення з домашньою твариною допускається тільки в разі, якщо гість надав стандартні документи ветеринарної служби, що відповідають законодавству України. Готель має право запросити цю інформацію в будь-який час.

5. Гостю необхідно взяти з собою спеціальний килимок або клітку для домашньої тварини.

6. Після вигулу домашньої тварини гість повинен прибрати екскременти в спеціальний пакет і утилізувати у кошик для сміття.

7. Для годування домашньої тварини гостю потрібно взяти з собою спеціальний посуд.

8. Годувати домашніх тварин з посуду ресторану суворо забороняється.

9. Забороняється брати з собою домашніх тварин у ресторан чи басейн.

10. Забороняється використовувати рушники, простирадла та інші постільні приналежності Готелю після миття тварини.

11. Забороняється вичісувати домашніх тварин у кімнатах або холі Готелю.

12. Під час прибирання або проведення ремонтних робіт перебування домашніх тварин в кімнаті заборонено.

13. Гість несе повну відповідальність за будь-які збитки, завдані твариною. При заселенні в Готель із домашнім улюбленцем, гість зобов’язаний внести грошовий депозит у розмірі 2 000 (дві тисячі) гривень за можливі ризики нанесення шкоди майну Готелю. Депозит грошових коштів повертається по закінченню проживання в Готелі, в разі відсутності шкоди. У разі нанесення серйозних збитків, гість зобов’язаний відшкодувати всі витрати, пов’язані з наслідками шкоди.

14. Крім суми, зазначеної в п.13, гість зобов’язаний внести 600 (шістсот) гривень за кожну добу (у разі перебування в Готелі від 1 до 3 діб) або 1200 (одна тисяча двісті) гривень (при перебуванні від 3 до 10 діб) за генеральне прибирання, яке проводить працівник Готелю після від’їзду гостя, що проживав з твариною, з метою підготовки кімнати для заселення наступного гостя.

15. Готель залишає за собою право відмовити у наданні послуг гостям, які проживають з твариною у разі:

– порушення правил проживання;
– агресивної, неадекватної, галасливої поведінки тварини.