Skip links

Правила готелю

Менеджмент готелю Бобриця Дача буде дуже Вам вдячний за дотримання цих правил, метою яких є забезпечення спокійного та безпечного перебування наших гостей.

1. Кімнати в готелі надаються в оренду по днях.

2. День перебування в готелі починається о 15:00 в день заїзду та закінчується о 12:00 наступного дня. Якщо гість не виїхав з готелю до 12:00 години погодженого дня виїзду, з нього береться додаткова плата за продовження перебування в готелі. Продовження перебування в готелі до 16:00 коштує додаткові 50 % вартості поточного тарифу, а у випадку невиїзду після 16:00 години додатково сплачується повна вартість перебування за додатковий день. Ранній заїзд не гарантується, крім випадків резервування кімнати з дня перед заїздом.

3. Гість може безкоштовно скасувати бронювання в термін до 2 днів до заїзду. Якщо відміна буде пізніше, з гостя стягується вартість першої ночі. Якщо гість не прибув до готелю до 18:00 години дня заїзду, незалежно від повідомлених гостем застережень з нього утримується повна вартість проживання.

4. Особи, які були запрошені зареєстрованим гостем готелю, але які самі не є зареєстрованими гостями готелю, можуть перебувати в кімнаті готелю з 10:00 до 22:00 години. Особи, які залишаються в кімнаті готелю після 22:00 години мають зареєструватися та сплатити відповідну вартість проживання.

5. Готель залишає за собою право заблокувати з кредитної карти гостя повну вартість проживання при реєстрації або отримати готівковий депозит за весь час перебування в готелі.

6. Резервувати кімнати в готелі можуть гості віком від 18 років.

7. Під час реєстрації в готелі потрібно мати чинний документ з фотографією, що посвідчує особу гостя. Певні тарифні плани вимагають також пред’явлення посвідчення особи, яка заїжджає разом з гостем.

8. Усі гостьові кімнати та місця спільного використання є повністю вільними від паління. Палити в готельних кімнатах, на балконах, терасах, в коридорі, на сходах, в ресторані, барі, гардеробі та у вітальні суворо заборонено. За порушення цього правила стягується штраф/плата за клінінг у розмірі 5000 гривень. За межами будинку готелю є визначені місця для паління.

9. Будь ласка, негайно після заїзду ознайомтеся с евакуаційними планами, які розміщені в вашій кімнаті, та визначте евакуаційні виходи на вашому поверсі.

10. Будь ласка, для забезпечення приватності в Вашій кімнаті завжди закривайте штори.

11. Дотримуйтеся, будь ласка, тиші.

12. В готелі є обмежена кількість суміжних кімнат. Резервувати їх необхідно заздалегідь та за попереднім підтвердженням з боку готелю.

13. В окремих кімнатах доступне одне додаткове ліжко за додаткову плату.

14. Під час реєстрації гості мають підтвердити дату від’їзду. Якщо після реєстрації гість скорочує термін свого перебування з нього стягується плата за один день перебування в готелі за відповідним тарифом плюс податок.

15. Щоб скористатися подарунковим сертифікатом гості мають звертатися безпосередньо до готелю. Всі подарункові сертифікати використовуються лише за попередньою згодою готелю.

16. Всі кімнати, холи, сходи, вітальня, тераси, ресторан та територія готелю не можуть використовуватися з будь-якою комерційною або іншою метою (крім проживання) без попередньої згоди адміністрації.

17. Гість не має права передавати кімнату іншим особам, навіть якщо оплачений час його перебування в готелі не закінчився.

18. Готель залишає за собою право відмовляти у перебуванні гостям, які протягом будь-якого попереднього візиту суттєво порушували правила готелю, в тому числі шляхом завдання шкоди майну готелю або інших гостей, його співробітникам або іншим особам, які перебували в готелі, або іншим чином порушували відпочинок інших гостей або роботу готелю.

19. Готель приймає гостей, які подорожують з тваринами. За додаткову плату дозволяється тримати у визначеній готелем кімнаті лише одну невелику тварину, при цьому гість несе повну відповідальність за будь-яку шкоду, заподіяну нею. За межами кімнати тварини завжди мають бути на поводку. З гігієнічних міркувань перебування тварин в ресторані не дозволяється.

20. Прибирання кімнат здійснюється щоденно з 8:00 до 14:00 години. Графік прибирань визначається кожного дня. У разі виникнення потреби прибрати кімнату поза чергою необхідно звернутися до господаря вітальні готелю. Заміна білизни та рушників здійснюється кожні два дні або частіше на вимогу гостя за додаткову плату. Повідомляйте господаря вітальні про ваші побажання.

21. Готель намагається сприяти збереженню ресурсів нашої планети та закликає своїх гостей допомагати в цьому: (а) завжди вимикайте світло у кімнаті та на балконі, коли воно вам не потрібно; (б) повністю закривайте крани у ванній кімнаті після використання; (в) використовуйте лише ті рушники, які вам дійсно потрібні. Вдячні вам заздалегідь за ваше розуміння та сприяння.

22. Все обладнання готелю має використовуватися обережно. Забороняється виносити з кімнати майно (в тому числі рушники, покривала, подушки тощо).

23. Готель надає послуги відповідно до своєї категорії та стандартів. Прохання до гостей подавати свої скарги до господаря вітальні якомога скоріше, щоб ми мали змогу невідкладно на них реагувати.

24. Готель зобов’язується забезпечити:

а) умови для повноцінного та безтурботного відпочинку гостя;

б) безпеку перебування та приватність. Кожен гість надає свою згоду на обробку персональних даних з метою реєстрації та розміщення цих відомостей у базі даних готелю відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Гість має право переглянути та виправити свої персональні дані;

в) професійне обслуговування та ввічливе надання всіх послуг;

г) прибирання кімнати та виконання необхідних ремонтів обладнання за відсутності гостя або в його присутності за бажанням гостя;

д) у випадку, якщо будь-яку несправність буде неможливо полагодити, готель зробить все можливе щоб надати гостю іншу кімнату або усунути незручності іншим шляхом.

25. На прохання гостя готель надає наступні безкоштовні послуги:

а) інформацію стосовно перебування та подорожі гостя;

б) окреме зберігання під час перебування грошей та цінних речей гостя;

в) зберігання багажу; готель може відмовити у зберіганні багажу за межами терміну перебування гостя в готелі або якщо речі не є особистими речами гостя;

г) доступ до вуличного басейну у встановлені для цього години відповідно до існуючих правил.

26. Окреме від інших осіб використання барбекю, альтанок, залу ресторану, басейну та інших локацій готелю для приватних заходів гостей дозволяється за додаткову плату. З цих питань звертайтесь, будь-ласка, до господаря вітальні готелю.

27. Відповідальність готелю за будь-яку шкоду або втрату речей гостей в готелі регулюється положеннями Цивільного кодексу України. Відповідальність готелю обмежується сумою 100 гривень, крім випадків, коли речі були передані на зберігання господарю нашої вітальні. Готель може відмовити у прийнятті на зберігання грошей, цінних паперів, інших цінних речей, особливо ювелірних виробів, коштовних речей та предметів наукової або художньої цінності, якщо є загроза для безпеки, або якщо їхня вартість перевищує допустиму для готелю, або вони займають багато місця.

28. Про будь-яке пошкодження гість має негайно повідомити господаря нашої вітальні.

29. Нічний час повної тиші в готелі починається з 22:00 години та закінчується о 7:00 годині наступного дня.

30. Поведінка гостей або інших осіб, які користуються послугами готелю, не повинна шкодити спокійному перебуванню інших гостей. Готель може відмовити у наданні послуг особі, яка порушує це правило.

31. Виходячи з кімнати, гість має перевірити, чи зачинилися двері. За втрату картки від кімнати з гостя стягується додаткова плата у розмірі 200 гривень.

32. Гості готелю несуть повну матеріальну відповідальність за втрату, завдання шкоди або знищення майна, обладнання і технічних пристроїв готелю внаслідок їхніх навмисних дій або необережності, або навмисних дій та необережності відвідувачів гостей.

33. Згідно вимог пожежної безпеки забороняється використання в кімнатах обігрівачів, електричних прасок, чайників та інших подібних пристроїв, крім тих, які встановлені в кімнаті або надані гостю готелем.

34. В ресторані та в місцях загального користування забороняється вживати їжу та напої, придбані за межами готелю.

35. Якщо у кімнаті є камін, гість може використовувати його лише з дозволу господаря нашої вітальні та з дотриманням всіх заходів безпеки.

36. Наш готель обладнаний сучасною автономною каналізацією (септик). І вона є дуже чутливою. Будь ласка, не кидайте в унітаз нічого, крім туалетного паперу. Інакше наша каналізація може швидко засмітитися. Якщо це трапиться, Вам та іншим гостям буде дуже неприємно, а Ваше перебування в готелі буде зіпсовано. Все зайве кидайте до корзини для сміття!

37. Особисті речі, залишені гостем у кімнаті після від’їзду, будуть надіслані за його рахунок на адресу, яку він зазначив.

38. Якщо жодних вказівок не залишено, ці речі будуть зберігатися протягом 3 місяців, після чого будуть знищені без жодної компенсації або відшкодування.

39. Вся особиста інформація, надана гостями у зв’язку з їхніми взаємовідносинами з готелем, буде зберігатися як конфіденційна та не буде розголошена третім особам, крім випадків, передбачених законом.

40. Адміністрація готелю зберігає за собою право доповнювати та змінювати ці правила без попереднього повідомлення гостей.

Останнє оновлення від 15 липня 2020 року.

ДЯКУЄМО!